Encyklopedia jednostek specjalnych, sylwetki dowódców, instruktorów i pasjonatów na witrynie formacji SGO

Inspirację czerpiemy z ludzi – z ich pasji, pracy, służby wiedzy i umiejętności. Dlatego w ramach działalności edukacyjnej formacji SGO już wkrótce znajdziecie na naszej stronie informacje o współczesnych jednostkach specjalnych – od Alfy po Yaman, sylwetki dowódców i szkoleniowców ale również o ludziach tworzących środowisko pasjonatów.

Jeżeli działacie w związkach strzeleckich, grupach rekonstrukcyjnych lub MilSim to również miejsce dla Was – z chęcią podzielimy się informacjami o Waszej działalności. Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu tego działu. A przez najbliższe tygodnie dzięki ludziom z SGO Gdańsk na łamach strony poznawać będziecie wojskowe i policyjne jednostki specjalne. W materiałach przedstawimy jak powstawały, w jakich misjach brały udział, z jakiego korzystają uzbrojenia oraz w jakiś sposób prowadzony jest w nich nabór.

 

Najnowsze artykuły z tego działu znajdują się zawsze na stronie głównej. Wystarczy kliknąć zakładkę „LUDZIE” aby zapoznać się z tagami ostatnio dodanych materiałów:

Aby z kolei poznać pełną listę materiałów, należy w menu wybrać zakładkę „WIEDZA”, a następnie „LUDZIE”:

Na ratunek zawsze może przyjść też wyszukiwarka w prawym górnym rogu strony;)

 

Stały adres działu:

https://www.formacjasgo.pl/ludzie/

 

 

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl