Formacja SGO nawiązała współpracę z portalem polska-zbrojna.pl

Rozwijając bliska współpracę z instytucjami państwowymi oraz jednostkami wojskowymi, kolejnym podmiotem otwartym na wymianę doświadczeń z naszą Formacją jest portal Polska Zbrojna. Od dzisiaj na łamach naszej witryny, dostępne dla naszych użytkowników i czytelników będą wybrane artykuły z tego portalu, obejmujące swoją tematyką wojska specjalne. Treści te urozmaicą zawartość naszej strony, z drugiej zaś strony nie zamierzamy pozostawać dłużni i z pewnością poczytacie o nas również w Polsce Zbrojnej.

Więcej informacji o naszym partnerze:

Wojskowy Instytut Wydawniczy (WIW) jest instytucją kultury przy Ministerstwie Obrony Narodowej. Flagowym wydawnictwem WIW-u jest „Polska Zbrojna” – miesięcznik (do marca 2012 roku – tygodnik) wojskowych opinii poświęcony poszczególnym rodzajom sił zbrojnych, wydawany od 1921 roku.

„Polska Zbrojna” to pismo skierowane nie tylko do żołnierzy, lecz także do wszystkich tych, których interesują sprawy polskiej armii, armii innych państw oraz szeroko rozumianej obronności. Czytelnicy znajdą tu materiały dotyczące techniki wojskowej, felietony, wywiady, relacje ze służby żołnierzy w misjach pokojowych i stabilizacyjnych poza granicami kraju czy po prostu porady prawne. Jest to jedyny w Polsce miesięcznik o tematyce wojskowej i około wojskowej wydawany przez wojsko. Znajdą tu coś dla siebie żołnierze, ale także osoby cywilne zainteresowane polityką międzynarodową, zbrojeniami, historią czy rekonstrukcjami dawnych dziejów.

„Polska Zbrojna” (a tym samym i WIW) obejmuje patronatem również wiele imprez i wydarzeń o tematyce wojskowej (konferencje, rekonstrukcje itp.) i nie tylko. Warto przypomnieć, że wiele imprez organizowany przez zaprzyjaźnione z nami Stowarzyszenie FIA objęte jest patronatem miesięcznika.

Regularnymi czytelnikami „Polski Zbrojnej” są także przedstawiciele najwyższych organów państwowych. Wydawnictwa regularnie trafiają do Kancelarii Prezydenta, Premiera, wszystkich przedstawicielstw wojskowych w Polsce, dyrektorów departamentów MON, dowódców rodzajów sił zbrojnych oraz do zwykłych żołnierzy.

 

„Polska Zbrojna” prowadzi również swój codziennie aktualizowany dziennik internetowym, z aktualnościami militarnymi z całego świata.

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl