Formacja SGO powołuje oddział we Wrocławiu

Po kilku miesiącach przygotowań oficjalnie możemy już potwierdzić inicjatywę dążącą do założenia oddziału SGO w województwie dolnośląskim.

Oddział o roboczej nazwie SGO Wrocław, jest już 6 oddziałem naszej formacji. Założycielami są osoby, związane ze środowiskiem MilSim oraz uczestnicy profesjolanych szkoleń specjalistycznych (m.in. Counterterrorism Training Poland, Cichy Fight and Tactics). Tradycyjnie w szeregach oddziały obecni są  funkcjonariusze formacji mundurowych podległych MON i MSWiA.

Główną aktywnością SGO Wrocław będzie taktyka zielona, taktyka czerwona oraz działania z wykorzystaniem sprzętu wysokościowego. Poza zajeciami prowadzonymi przez wewnętrznych instruktorów oddziału, planowana jest ścisła współpraca z zaprzyjaźnioną kadra instruktorską firmy Cichy Fight and Tactics.

Podstawowym kamuflażem SGO Wrocław, jak w innych oddziałach rozpoznania SGO jest WZ.93 (pantera leśna) oraz wyposażenie adekwatne do działań dywersyjnych. Planowane są również testy kamuflażu GreenZone PenCott™ Helikon-Tex.

Dzięki wcześniej nawiązanej współpracy z wrocławskimi grupami MilSim, przewidziane są aktywne działania w dziedzinie symulacji militarnych. Cieszy nas również fakt, że oddział będzie mógł bezpośrednio współpracować z naszym partnerem strategicznym, którym jest firma Gunfire.

W związku z rozpoczęciem działalności, zapraszamy do naszych szeregów osoby zainteresowane działaniami w terenie leśnym, nawigacją, nauką pierwszej pomocy oraz alpinistyki. Od chętnych do dołączenia do oddziału oczekujemy pełnoletności, dyspozycyjności (zajęcia minimum 2 razy w miesiącu), zainteresowania szeroko rozumianymi militariami i zaangażowania w życie formacji.
Jesteśmy również otwarci na nawiązanie współpracy z podobnymi grupami na terenie działania naszego nowego oddziału, którymi są Wrocław i okolice.

Kontakt:
wroclaw@formacjasgo.pl
GG: 16191587

 

http://i.ebayimg.com/t/Uncle-Sam-I-Want-You-military-Army-soldier-metal-sign-/21/!B6sdotwBWk~$(KGrHqN,!h0Eycg21+bcBMySYW3fuw~~_35.JPG

Copyright © 2010 - 2019 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl