Helikon-Tex oficjalnym patronem SGO Gdańsk

Z początkiem bieżącego roku grupa SGO Gdańsk nawiązała stałą i wyłączna współpracę z producentem odzieży i wyposażenia militarnego Helikon-Tex.

Image

Cieszy nas fakt, że firma Helikon-Tex z której umundurowania indywidualnie korzystaliśmy już wcześniej postanowiła objąć swoim patronatem nasz projekt. Pokazuje to, że działając wyłącznie w charakterze hobbystycznym można zainteresować profesjonalne firmy zaangażowanym podejściem. Fakt współpracy z jednym z największych producentów umundurowania, którego odbiorcą są nie tylko pasjonaci militariów ale i jednostki specjalne jest dla nas ogromnym wyróżnieniem” – Ramirez, Dowódca SGO Gdańsk

Image

„Objęliśmy patronat sprzętowy nad SGO ponieważ pomijając fakt, że jest ona jedną z najbardziej zaawansowanych (również pod względem merytorycznym) grup paramilitarno-airsoftowych, to jednak ogromny poziom kreatywności dowódcy oraz jej członków, wpływający na ilość i jakość różnorakiego rodzaju akcji sprawił, że zdecydowaliśmy się na ten krok. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie układać się pomyślnie.” – Jędrzej Mieszczak, Helikon-Tex

Obecnie grupa SGO Gdańsk korzysta z zunifikowanego umundurowania w kamuflażu Camogrom oferowanego przez naszego Patrona.

Image

Do współpracy z firmą Helikon-Tex włączyła się również ekipa fotograficzna Tabodesign będąca strategicznym partnerem grupy SGO. Efekty współpracy można już od pewnego czasu oglądać na oficjalnym profilu Helikon-Tex i SGO na facebook-u.”
Zapraszamy:
http://www.facebook.com/sgo.gda
http://www.facebook.com/HelikonTex

SGO & Helikon-Tex – działanie bez względu na warunki:

Image

Image

Image

Image

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl