Kurs bazowy (OPS11) w formie zdalnej

31 stycznia 2021 potrwierdzona została przez SGOCOM forma kursu bazowego dla rekrutów OPS11. Z powodu panującej pandemii kurs bazowy odbędzie się po raz pierwszy w formie zdalnej.
Uczestnicy brać będą udział w videoprezentacjach opartych na opracowaniach z witryny SGO. Moduły szkoleniowe podzielone będą na bloki z zielonej, czarnej i czerwonej taktyki oraz procedury dowodzenia. Każdy blok będzie kończyć się zaliczeniem w postaci zdalnego testu. Do wsparcia zdalnej nauki wykorzystamy takie narzędzia jak jitsi (videokonferencje), Trello (tablice kanban) i formularze Google (interaktywne testy). Po zdanym teście członkowie i rekruci będą uczestniczyć w szkoleniach specjalistycznych prowadzonych przez weteranów wojsk specjalnych, którzy już wcześniej wspierali nas szkoleniowo.

Żródła na stronie:

Taktyka zielona

Taktyka czarna

Taktyka czerwona

Procedury dowodzenia

Aby sprawdzić efektywność nauki zdalnej i wyrównać poziom wiedzy do kursu bazowego przystępują również wszyscy aktywni członkowie oddziałów SGO. Treningi oddziałowe odbywają się dalej zgodnie z aktualnymi restrykcjami epidemiologicznymi.

 

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl