Marek P. w Zarządzie Operacyjnym SGO Gdańsk

Dynamiczny rozwój Specjalnej Grupy Operacyjnej z Gdańska przyczynił się do istotnych zmian organizacyjnych. Marek już od dłuższego czasu nieformalnie był liderem w szeregach SGO, teraz już oficjalnie realizować będzie plany grupy jako Z-ca Dowódcy SGO Gdańsk i współdowodzący ponad 20 osobowej grupy pozytywnych pasjonatów.

Image

Marek rozpoczął współpracę z nami w połowie 2011 r. Przez ten czas regularnie brał udział w praktycznie wszystkich projektach i treningach SGO, oraz sam podejmował inicjatywy mające na celu rozwój kondycyjny i wydolnościowy – w czym jest niekwestionowanym autorytetem.

Image

W swoim dorobku Marek posiada wicemistrzostwo makroregionu Kyokushin Karate, II miejsce w Biegu Morskiego Komandosa oraz uczestnictwo w kursach i szkoleniach z zakresu strzelectwa, taktyki, survivalu oraz sztuk walki. Marek jest również amatorem zimowych kąpieli w morzu:)

Image

Zaangażowanie Marka, jego ogromna motywacja i dążenie do rozwoju są cechami które najlepiej reprezentują idee SGO. Jednak co najważniejsze można zawsze na niego liczyć nie tylko w ramach wspólnego hobby ale i poza nim. Marek z pewnością będzie swoją osobą godnie reprezentował SGO Gdańsk, jak również wpływał na budowę silnego i dobrze zintegrowanego zespołu.

Image

Wspólnie szykujemy dla Was sporo niespodzianek na ten rok i planujemy stale podwyższać poprzeczkę.

Go Sgo;)
Ramirez

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl