Nabór, oddział Gdańsk i Warszawa

Informacje o naborach wrześniowych do oddziału SGO GDA (Gdańsk) i SGO SEC (Warszawa):
1268563_570398276360844_48444956_o

Komunikat oddziału Gdańskiego:

SGO Gdańsk zaprasza na ostatni w tym roku nabór do trójmiejskich zespołów Formacji SGO. Strukturę Specjalnej Grupy Operacyjnej z Gdańska, tworzą trzy zespoły zadaniowe: A (bezpośredni kontakt), B (MilSim) i D (HRT sim) oraz dwie sekcje: SOW (Sekcja Operacji Wodnych) i SDW (sekcja Działań Linowych). Średni wiek osób w oddziale to 26 lat.
Do oddziału poszukujemy pełnoletnich osób o dobrej kondycji fizycznej, odpowiedzialnych, zdyscyplinowanych i aktywnych. Członkostwo w SGO daje możliwości realizacji swoich pasji z ciekawymi ludźmi, uczestnictwo w unikatowych projektach, a najlepsi poza sprawdzaniem siebie zdobywają również uprawnienia instruktorskie na kursach organizowanych przez współpracujące z nami podmioty.

Szczegóły odnośnie procesu naboru znajdują się na forum Formacji. Aby uzyskać dostęp do informacji i wziąć udział w naborze, należy zarejestrować się na forum i wpisać na listę:

https://www.formacjasgo.pl/forum/spotkanie-otwarte-f18/nabor-sgo-gdansk-wrzesien-2013-t2033.html
Pierwsze spotkanie i trening odbędzie się 28 września.

Ewentualne pytania należy kierować droga mailową kontakt@formacjsgo.pl

Ex unitate vires!

Komunikat oddziału Warszawskiego:

SGO SEC Warszawa zaprasza na ostatni w tym roku nabór do Warszawskiego zespołu Formacji SGO. Oddział specjalizuje się w symulacjach ochrony VIPa oraz działań HRT (hostage rescue team). Członkami są min. byli rekonstruktorzy policyjnych jednostek antyterrorystycznych oraz instruktorzy strzelectwa wspólnie dbający o odpowiedni poziom merytoryczny treningów.
Średni wiek osób w oddziale to 25 lat.
Do oddziału poszukujemy osób dojrzałych emocjonalnie, odpowiedzialnych, zdyscyplinowanych i aktywnych fizycznie. Oddział regularnie trenując na strzelnicy umożliwia zdobycie umiejętności w zakresie obsługi broni długiej i krótkiej na poziomie wymaganym na strzelnicach w całym kraju. Jako pododdział Formacji SGO, jego członkowie mają możliwość brania udziału w różnych tematycznych profesjonalnych kursach i szkoleniach, jak również umożliwiających zdobycie uprawnień instruktorskich na terenie kraju.

Szczegóły odnośnie procesu naboru znajdują się na forum Formacji. Aby uzyskać dostęp do informacji i wziąć udział w naborze, należy zarejestrować się na forum, wpisać na listę i postępować zgodnie z instrukcjami w tym temacie:

https://www.formacjasgo.pl/forum/spotkania-sgo-sec-warszawa-f37/nabor-sgo-sec-warszawa-wrzesien-2013-t2042.html

Ewentualne pytania należy kierować droga mailową: sec@formacjasgo.pl

Ex unitate vires!

Copyright © 2010 - 2019 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl