Nabór, oddział Wrocław i Kraków

Informacje o naborach październikowych do oddziału SGO WORT (Wrocław) i SGO KRA (Kraków):
1268563_570398276360844_48444956_o

Komunikat oddziału Wrocławskiego:

SGO WORT ( Wrocławski Oddział Ratowniczo Taktyczny) zaprasza na ostatni w tym roku nabór do Wrocławskiego oddziału Formacji SGO. Odział w swoim szkoleniu kładzie nacisk na połączenie działań w zróżnicowanym terenie w jakim na chwile obecna przyszło nam działać. Jak nazwa wskazuje jest to oddział o charakterze ratowniczo-medycznym i poszukiwawczym. Oddział szkoli się w zakresie ratownictwa pola walki, taktyki zielonej i czarnej, działań linowych, walki wręcz, strzelectwa. Członkowie oddziału poza wewnętrznymi szkoleniami, uczestniczą w licznych szkoleniach organizowanych przez współpracujące z nami firmy szkoleniowe oraz niezależnych szkoleniowców. Oddział zrzesza około 20 osób w rożnym wieku od 19 do 40 lat.

Oddział w chwili obecnej uczestniczy w wieloetapowych szkoleniach takich jak :

  • Pięcio etapowe certyfikowane szkolenie medyczne z zakresu medycyny pola walki
  • Wieloetapowe szkolenie strzeleckie

W przygotowaniu są kolejne szkolenia z zakresu:

  • Zatrzymań podwyższonego ryzyka
  • Organizacji i zabezpieczenia konwojów
  • Działań na autobusach i wagonach kolejowych

SGO daje możliwości realizacji swoich pasji z ciekawymi ludźmi, uczestnictwo w unikatowych projektach, a najlepsi poza sprawdzaniem siebie zdobywają również uprawnienia instruktorskie na kursach organizowanych przez współpracujące z nami podmioty.

Szczegóły odnośnie procesu naboru znajdują się na forum Formacji, na podforum oddziału Wrocławskiego. Aby uzyskać dostęp do informacji i wziąć udział w naborze, należy zarejestrować się na forum, wpisać na listę i postępować zgodnie z instrukcjami w tym temacie:

https://www.formacjasgo.pl/forum/spotkania-sgo-wort-wroc-f44/spotkanie-rekrutacyjne-godzina-t2234.html

Ewentualne pytania należy kierować droga mailową wroclaw@formacjsgo.pl lub przez facebook.

Ex unitate vires!

Komunikat oddziału Krakowskiego:

SGO KAT Kraków to propozycja kolejnego oddziału w ramach struktur Formacji SGO, który kończy finalny etap formowania. Zaprasamy do nabóru do Krakowskiego zespołu Formacji SGO. Oddział będzie specjalizował się w szeroko pojętej taktyce czarnej oraz zielonej. Dokładniejsza specyfikacja oddziału będzie wspólnie ustalona na pierwszym spotkaniu organizacyjnym 6 października.
Do oddziału poszukujemy osób dojrzałych emocjonalnie, odpowiedzialnych, zdyscyplinowanych i aktywnych fizycznie.
Członkowie oddziału poza wewnętrznymi szkoleniami, będa uczestniczyć w licznych szkoleniach organizowanych przez współpracujące z nami firmy szkoleniowe wraz z niezależnymi szkoleniowcami. Aktualnie jest 18 osób (lista na forum) zainteresowanych utworzeniem oddziału, w wieku od 19 do 36 lat.
Jako pododdział Formacji SGO, jego członkowie mają możliwość realizacji swoich pasji z ciekawymi ludźmi, uczestnictwo w unikatowych projektach, a najlepsi poza sprawdzaniem siebie zdobywają również uprawnienia instruktorskie na kursach organizowanych przez współpracujące z nami podmioty.

Szczegóły odnośnie procesu naboru znajdują się na forum Formacji, na podforum oddziału Krakowskiego. Aby uzyskać dostęp do informacji i wziąć udział w naborze, należy zarejestrować się na forum, wpisać na listę i postępować zgodnie z instrukcjami w tym temacie:

https://www.formacjasgo.pl/forum/spotkania-sgo-kat-krakow-f46/2013-spotkanie-organizacyjne-formowanie-oddzialu-t2228.html

Ewentualne pytania należy kierować droga mailową krakow@formacjasgo.pl lub przez facebook.

Ex unitate vires!

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl