Nieudana próba przemytu wyposażenia militarnego w Gdańsku

Dzisiaj we wczesnych godzinach porannych w Gdańsku, udaremniono przemyt dużej ilości wyposażenia militarnego. Kilka godzin wcześniej ujawnione zostało znikniecie jednego z pracowników sklepu Gunfire Mikołaja Św. wraz z częścią towaru składowanego w magazynie.

http://blog.gunfire.pl/wp-content/gallery/gf-point-by-procent/1.jpg

Wg ustaleń śledczych Mikołaj Św. kierował się z Kryniczna do północnych rejonów Finlandii. Po drodze skorzystać musiał z przeprawy promowej gdzie w stan najwyższej gotowości postawiano lokalny oddział SGO. Aresztowania dokonano podczas próby dostania się Św. na pokład promu wypływającego do Helsinek, a następnie łodzią motorową przetransportowany został on na najbliższą komendę celem złożenia zeznań.

Ogromne zdziwienie wywołał strój pracownika, który ubrany był w czerwona czapkę, rajtuzy i każdą wypowiedź rozpoczynał od „ho ho ho”. Jako powód defraudacji mienia swojego pracodawcy podał dumpingowe ceny oraz specjalne promocje w Gunfire, które stanowiły konkurencję dla prowadzonej przez niego niejawnie działalności gospodarczej. Ujawniono także fakt, że od kilkuset lat Mikołaj Św. nie odprowadza podatków oraz sezonowo zatrudnia nielegalnie osoby niepełnoletnie. Natychmiast po zatrzymaniu rozpoczęto formalności związane z  procedura ekstradycyjną.

https://lh5.googleusercontent.com/-hpdOm73xBSM/TuDACqXmASI/AAAAAAAAFIo/jQ1lrXvekj8/s720/_DSC9846.jpg

Firma gunfire w podziękowaniu za uratowanie Świat i możliwość terminowej realizacji zamówień dla klientów ofiarowała wszystkim oddziałom SGO różne zimowe akcesoria jak czapki polarowe, kominiarki, szale i rękawice. Zima coraz bliżej więc prezenty pasują jak ulał:)

A na poważnie, chcielibyśmy podziękować Gunfire, za wciąż rozwijaną współpracę i stałe wsparcie – szczególne podziękowania kierujemy do Piotra „Procenta”:)

Wszystkim życzymy fajnych prezentów pod choinką:)

Formacja SGO

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl