Nowe oddziały

Sytuacja

Specjalne Grupy Operacyjne tworzą ludzie. Pasjonaci. Otwarci na współpracę, lubiący wyzwania, opierający wiedzę na doświadczeniu WS i AT, działający w sposób pozytywny i z pełnym poświęceniem. Jednak czy takich ludzi znaleźć można tylko w Gdańsku, Krakowie, Śląsku, Warszawie i Wrocławiu? Na pewno nie. Dlatego po 3 latach nie otwierania nowych oddziałów, rzucamy nowe wyzwanie.

Posiadamy 5 oddziałów, jest nas ponad 60 “wolontariuszy”, działamy nieprzerwanie od 2010 roku, szkolimy się z autorytetami w zakresie taktyk, technik i procedur (weterani JWK, GROM, Formoza, SPAP), startujemy od lat w biegach przeszkodowych organizowanych przez środowisko jednostek specjalnych (wygrane na Biegu Morskiego Komandosa, GROM Challange, Formoza Challange, Biegu Katorżnika). Poświęcamy się, bo dla nas SGO to wyjątkowi ludzie, wspólne cele i możliwości, które możemy osiągać razem.

_MG_3336

Zadania

Nabór i przeszkolenie koordynatorów przyszłych oddziałów SGO w formule TOC (Tactical Operations Center) nie później niż do września 2019.
Utworzenie nowych oddziałów SGO nie później niż do września 2019.
Wspólne szkolenia, manewry i starty w zawodach nie później niż od lutego 2019.

IMG_4027

Realizacja

Jak w życiu, na wykiełkowanie idei i koordynatora oddziału dajemy sobie 9 miesięcy. Kamienie milowe w tym okresie to:

I/2019
Warsztaty SGO TOC (Tactical Operations Center) w Gdańsku.
II/2019
Szkolenie unifikacyjne (taktyka zielona) na Ślasku
III/2019
Szkolenie unifikacyjne (taktyka czarna) w Warszawie
IV/2019
Międzynarodowe manewry STX (Squad Training Exercise) w Czechach
V-VIII/2019
Szkolenia indywidualne i wyjazdy instruktorów do nowych oddziałów
IX/2019
Selekcja do nowych oddziałów

_MG_6681

Logistyka

Zapewniamy nasz czas, wiedzę, wsparcie, możliwości szkoleniowe, obiekty treningowe.
Nie zapewniamy, że nie będzie konieczne poświęcenie, że naszymi metodami osiągniesz sukces, że nie będziesz miał wątpliwości czy to wszystko ma sens.

Projektujemy i produkujemy u firmy partnerskiej sprzęt specjalistyczny szyty nasze potrzeby i dopasowany do każdej kieszeni.

SGO-1002

Dowodzenie

Nasza organizacja opiera się na:
1. Zdecentralizowanym dowodzeniu (dowódcy oddziałów działają samodzielnie pod nadzorem “góry”),
2. Wielozadaniowychzadaniowych oddziałach (każdy oddział posiada przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu realizowanych taktyk),
3. Zespołach zadaniowych (w ramach inicjatyw tworzone są tymczasowe zespoły do konkretnej misji i dopasowanym trybie szkolenia).

DSC_5705

Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami mailowo kontakt@formacjasgo.pl w tytule wpisz “TOC 2019” w treści minimum kontakt zwrotny do siebie (GSM/FB), opcjonalnie kilka słów o sobie lub pytania;) Prosto? Prosto!

IMG_0004

fafsafafs