Ankieta w sprawie drugiej selekcji OPS11

Uruchomiliśmy ankietę dla osób zainteresowanych udziałem w kolejnej ogólnopolskiej selekcji SGO. Miejsce oraz termin zostanie wybrany na podstawie preferencji zgłaszających się osób.

Link do ankiety:

https://forms.gle/Be26CZxBjQa38qacA

SYTUACJA

Co najmniej raz w roku Specjalne Grupy Operacyjne (SGO) przygotowują wspólną dla wszystkich oddziałów formę naboru w swoje szeregi. Od lat jest nią Ogólnopolska Selekcja (OPS), czyli 24 godzina gra terenowa z elementami działań, które wzorowane są na naszych głównych aktywnościach.

 

 

KOGO SZUKAMY

Jeżeli jesteś pozytywnym człowiekiem z dystansem do siebie, chętnie podejmującym nowe wyzwania, Twoją pasją są wojska specjalne, nie stronisz od aktywności outdoorowych i jesteś gotowy, żeby działać w zaangażowanej grupie świrów to prawdopodobnie właśnie Ciebie szukamy.

KIM JESTEŚMY

SGO to działająca od 2010 grupa pasjonatów wojsk specjalnych. Działamy w 7 miastach/obszarach (Gdańsk/Trójmiasto, Kraków, Szczecin, Wrocław, Warszawa, Śląsk, Poznań). Szkolimy się z weteranami policyjnych i wojskowych jednostek specjalnych. Jesteśmy aktywni w dziedzinach takich jak zielona, czarna i niebieska taktyka, ratownictwo pola walki, strzelectwo, procedury dowodzenia, działania niekonwencjonalne. Tworzymy własne wyposażenie, trenujemy m.in. z użyciem szybkich łodzi bojowych, śmigłowców i na modułowych strzelnicach taktycznych. Startujemy i wygrywamy zespołowo w zawodach takich jak: Formoza Challenge, GROM Challenge, Maraton Selekcja i inne.

 

 

PLAN DZIAŁANIA

  • Zgłaszasz chęć udziału w OPS11.2 poprzez ANKIETĘ.
  • Zaliczysz 24 godzinną Grę Terenową, podczas której sprawdzimy siłę Twojej motywacji, wytrwałość i umiejętność współpracy z innymi.
  • Zdasz zdalnie Kurs Bazowy, podczas którego nauczymy Ciebie podstawowych taktyk, technik i procedur.
  • Dołączysz do wybranego przez siebie oddziału SGO i na pewno nie będziemy razem zwalniać tempa.

CZAS I MIEJSCE OPS11.2

Miejsce i termin gry terenowej w ramach Ogólnopolskiej Selekcji określony zostanie na podstawie preferencji z ankiet. Wstępnie będzie to centralna lub południowa część kraju pod koniec II kwartału 2021 roku.

Kurs bazowy odbędzie się w formie zdalnych telekonferencji z opcją odtwarzania nagranych materiałów offline. Trwa 8 tygodni, w formie godzinnej prezentacji raz na dwa tygodnie.

GDY JUŻ DO NAS DOŁĄCZYSZ

Gdy zaliczysz Grę Terenową i zdasz Kurs bazowy pokażemy Ci, że było warto. Będziesz:

  • uczestniczyć w zaawansowanych warsztatach z taktyk, technik i procedur z instruktorami naszych sekcji (za darmo lub po kosztach)
  • wyjeżdżać na krajowe i zagraniczne szkolenia specjalistyczne ze współpracującymi z nami grupami (na dostępnych tylko dla nas warunkach)
  • sprawdzać się w trakcie organizowanych przez nas symulacji wzorowanych na operacjach specjalnych (zawsze niekonwencjonalnie i interdyscyplinarnie)
  • startować w zawodach ekstremalnych (na preferencyjnych warunkach i w zespołach walczących o pudło)
  • używać nowoczesnego wyposażenia taktycznego (ze zniżkami od naszych partnerów i współtworząc jego projekty i testy)

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ

Wypełnij ANKIETĘ i wskaż preferowane przez Ciebie miejsce i termin i czekaj na wiadomość zwrotną. Odezwiemy się gdy zarejestrujemy odpowiednią ilość zainteresowanych.

W przypadku pytań odezwij się do nas na facebooku lub mailowo kontakt(at)formacjasgo.pl w tytule wpisując “OPS11.2 FAQ”.

POPRZEDNIE EDYCJE SGO OPS

Z relacjami z poprzednich edycji Ogólnopolskich Selekcji SGO zapoznasz się TUTAJ.

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl