Ogólnopolska Selekcja Specjalnych Grup Operacyjnych 2018

KOMUNIKAT SKRÓCONY:

KTO: Do selekcji przystąpić mogą tylko osoby pełnoletnie,
CO: 24 godzinna selekcja o charakterze zadaniowo-wytrzymałościowym w warunkach przygodnych
GDZIE: Gdynia (dotyczy osób zgłaszających się do dowolnego oddziału)
KIEDY: 07:00 13.10.2018 Gdynia
CZEMU: Dołączenie do pionierskiej, ogólnopolskiej grupy pasjonatów jednostek specjalnych, organizatorów i uczestników szkoleń specjalistycznych (taktyka, strzelectwo, ratownictwo, dowodzenie), liderów ekstremlanych biegów terenowych (Bieg Morskiego Komandosa, GROM Challange, Formoza Challange), otwartych i pozytywnych ludzi

 

DSC_0061

 

SPECJALNE GRUPY OPERACYJNE SGO

Formację SGO tworzą ludzie o zróżnicowanej wiedzy oraz doświadczeniu – łączy nas to, że jesteśmy pasjonatami. Reprezentują nas osoby wspólnie szkolące się w zakresie Taktyk, Technik, Procedur używanych przez jednostki specjalne. Indywidualnie i zespołowo stawaliśmy na podium wielu zawodów ekstremalnych jak Formoza Challange (I miejsce), GROM Challange (II miejsce), Bieg Morskiego Komandosa (I miejsce), GF Point (I miejsce), Expert Survival Race (I miejsce), Bieg Katorżnika (I miejsce), Biegun (I miejsce). Wspólne działanie w wymagających warunkach, wzajemne wsparcie i zaufanie czyni nas przyjaciółmi również poza regularnymi aktywnościami SGO.

_DSC3278

Celem SGO jest budowanie ogólnopolskiej grup pasjonatów jednostek specjalnych. Jak? Startować i wygrywać na zawodach patronowanych przez Formozę, GROM czy JWK, szkolić się pod okiem specjalistów i rozwijać się realizując szereg nowych akcji. Co najważniejsze, chcemy to robić ZAWSZE zachowując zdrowy dystans do siebie i tego co robimy.

 

SELEKCJA

_7005655

Zasady OPS (Ogólnopolska Selekcja SGO) są proste – dajemy sobie 24 h żeby poznać się i sprawdzić czy nadajemy na tych samych falach. W tym czasie przypomnisz sobie zajęcia WF, piesze wędrówki, wizyty w nieprzyjemnych okolicach, a przy okazji wprowadzimy Ciebie w tematykę taktyk, specjalistycznych technik i procedur dowodzenia.

 

ZGŁOSZENIA

IMG_0004

Jeżeli jesteś zainteresowany sprawdzeniem siebie, poznaniem nas i rozpoczęciem swojej przygody z SGO to wyślij maila na kontakt@formacjasgo.pl w tytule wpisując „OPS8”. Zwrotnie otrzymasz dalsze instrukcje oraz szczegółowe  informacje odnośnie miejsca selekcji.

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy wymagana jest jakaś wiedza na selekcję?

Nie

2. Czy potrzebne jest jakieś specjalne wyposażenie? (replika, mundur)

Nie

3. Jakie zadania czekają mnie na selekcji?

Tak

4. Nie robię pompek zębami, nie biegam jak gepard ale jestem zaangażowany i chcę działać jako część zespołu. Czy takich osób szukacie?

Tak

5. Czy powyższe, tendencyjne pytania zostały napisane przez Was samych?

Tak

fafsafafs