Pierwsi na Adventure, trzeci w Teamie, czyli wyniki SGO na X GF Point (2019)

8 lutego 2019 odbyła się kolejna edycja ekstremalnego GF Point. Jest to unikatowy w skali Europy event, organizowany już 10 rok z rzędu. Niepowtarzalna formuła airsoftowego biegu na orientację, rozwijana i udoskonalana z edycji na edycję , ściąga co roku setki uczestników, głodnych ekstremalnych przeżyć i chcących sprawdzić się w serii ciężkich wyzwań. Wszystko to w militarnej otoczce, z survivalowym zacięciem i we wspaniałej zimowej scenerii polskich gór.

W tym roku wystawiło 3 zespoły (jeden z Wrocławia, dwa z Gdańska) w kategoriach TEAM i Adventure.

Tajemnice, zagadki, niesamowita historia. Kategoria ADVENTURE to start w drużynie 2-4 osobowej,  gdzie zagłębia się w tajemnice tajnych organizacji i staje się głównymi bohaterami intrygi, która może zmienić historię. Wszystko to w zimowym plenerze Gór Suchych, których szczyty stają się sceną przygody. Właśnie w tej kategorii zespół SGO Gdańsk (w składzie Krawiec, Berno, Skoczek i Legbad) zajęli I miejsce.

Do najtrudniejszego wyzwania startujesz z najlepszymi, czyli swoją drużyną w kategorii TEAM. W czteroosobowym składzie  pokonywaliśmy niesamowicie wymagającą trasę, taka samą jak dla kategorii PROFESSIONAL, ale i zaliczyliśmy specjalny etap nocny. Bezapelacyjnie najtrudniejsza kategoria, która udowodniła siłę drużyny jak i każdego z osobna. Lepsi byli od nas słuchacze wyższej szkoły oficerskiej. III miejsce zajeli Mario, Gruby, Osa i Kursik.

 LINK DO NASZEJ RELACJI

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl