Combat TJW – obalenie przeciwnika

COMBAT to nie tyle „styl” a paradygmat i sposób szkolenia nastawiony na szybka eliminacje przeciwnika za pomocą prostych i brutalnych technik.Celem jest jak najszybsze wylaczenie przeciwnika z walki.W odróżnieniu od walki sportowej uczy jak radzić sobie z przeciwnikiem uzbrojonym czy z kilkoma przeciwnikami. Ataki skupiają sie na strefach wrażliwych takich jak: galki oczne,szyja,krocze i kolano.Program szkolenia rozszerzony jest o treningi taktyczne i strzeleckie a dedykowany jest organizacjom paramilitarnym.Techniki zaczerpnięte sa z innych bojowych sytemów takich jak np.Combat 56.

 

1. Wyjście z parteru – przechwycenie nogi przeciwnika, skręt ciała, wejście przedramieniem w zgięcie kolanowe i wejście na plecy przeciwnika zakończone obustronnym uciskiem gałek ocznych i jednoczesnym rozwarciem kącików ust.

2. Obalenie przeciwnika po ataku kopnięciem po łuku – przechwyt nogi atakującej, wejście w przód, podcięcie nogi podporowej przeciwnika z jednoczesnym przepchnięciem korpusu. Po obaleniu cios nogą na krocze.

Prezentacja Borys Czyhin

 

combat

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl