Edward Płomin (SPAP Gdańsk) – komandos w niebieskich szeregach

Dowódca Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Gdańsku. Z zawodu nauczyciel wychowania fizycznego, elektronik. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.
Były żołnierz jednostki wojskowej komandosów w Lublińcu, elitarnej 56 Kompani Specjalnej w Szczecinie, Plutonu Specjalnego SG, obecnie od 19 lat antyterrorysta SPAP w Gdańsku. Styczność z Krav Maga od 1997r. Uczestnik wielu szkoleń i seminariów, od 2010r. instruktor Krav Maga Global, stopień G4. Poza służbą prowadzi sekcję KMG w Lęborku, warsztaty Specjalnych Grup Operacyjnych oraz jest wykładowcą taktyki i techniki interwencji w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.
instruktor strzelectwa sportowego
instruktor wspinaczki skałkowej
instruktor samoobrony
sternik motorowodny
płetwonurek
skoczek spadochronowy wojsk powietrznodesantowych
posiada specjalistyczne przeszkolenie antyterrorystyczne i rozpoznania minersko-pirotechnicznego
licencjonowany pracownik ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego
ratownik WOPR


Jako instruktor szkolił żołnierzy przygotowujących się do udziału w misji ISAF w Afganistanie, prowadzi szkolenia z zakresu Krav Maga oraz taktyki posługiwania się bronią z siłami i służbami specjalnymi: Biuro Ochrony Rządu, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Biuro Operacji Antyterrorystycznych i SPAP Centralne Biuro Śledcze Policji, Straż Graniczna, Służba Więzienna, Służba Celna.

Za cel w życiu stawia sobie wychowanie rodziny, krzewienie prawidłowych postaw wychowania u młodzieży, co realizuje przez aktywny udział w organizowaniu imprez mających na celu poprawę bezpieczeństwa , przeprowadzanie akcji edukacyjnych dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz harcerzy. Za wkład w służbę na rzecz bezpieczeństwa wielokrotnie nagradzany przez przełożonych, w tym Ministra Spraw Wewnętrznych RP.

0 (86 of 94)Zajęcia Krav Maga dla Specjalnych Grup Operacyjnych

1 (9 of 210)

Otwarte warsztaty Krav Maga w Gdańsku.

1 (83 of 267)

Pokaz technik Krav Maga z SGO Gdańsk podczas dni sportów walki w Gdańsku.

fs

Otwarcie III Mistrzostw Wieloboju SGO

 

Źródło:

krav trening

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl