20120821 Treningi SGO Gdańsk z Bogdanem Bliźniakiem (GKS Champion)

Bogdan Bliźniak trenował sportowo judo, Karate Kyokushin oraz kickboxing (m.in. u Mistrza Świata w All Style karate Juliusza Piwowarskiego). Ponadto jest mistrzem Polski w Kickboxingu (2 dan), Ju-Jitsu (1 dan i dwa puchary międzynarodowe), kickboxingu (2 dan) i ratownictwie wodnym. Jako trener sięgał po tytuł Mistrza Świata kickboxingu i Muay-Thai.


Jednak to co czyni umiejętności Bogdana unikatowymi, to prawie 20 lat służby jako instruktor specjalista w SPAP Gdańsk, liczne kursy instruktorskie, patenty i licencje (w tym instruktor wysokościowy z praktyka na śmigłowcach, instruktor strzelectwa czy płetwonurkowania). Podczas wzorowej służby osiągnął Mistrzostwo Polski w wieloboju Antyterrorystycznym (z dotychczas niepobitym rekordem na torze SPAP) oraz wicemistrza Polski w strzelaniu antyterrorystycznym. Zwyciężył również w Biegu Morskiego Komandosa JW Formoza.

 


Obecnie Bogdan Bliźniak prowadzi klub sportowy GKS Champion w ramach, którego członkowie SGO Gdańsk zdobywają wiedzę z zakresu sztuk walki, rozwijają swoją wytrzymałość, kondycję, koordynację ruchową i umiejętności pływackie. Wszechstronność Bogdana pozwala na naukę wielu dyscyplin idealnie dopasowanych do specyfiki grupy. Co najważniejsze jest on nie tylko trenerem czy instruktorem ale mentorem grupy SGO. Poza zajęciami 2 razy w tygodniu, poświęca swój czas na indywidualne doszlifowywanie naszych umiejętności i stale motywuje do pracy nad sobą. Jest ogromnym wyróżnieniem, że taka osoba podjęła się współpracy z nami.

Pełna biografia Bogdana Bliźniaka:

https://www.formacjasgo.pl/portfolio-view/bogdan-blizniak-niezniszczalny/

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl