POZNAŃ

_MG_8758

SIZE

6 aktywnych członków w wieku od 18 do 25 lat. Dwa pozwolenia na broń, 3 podstawowe kursy TCCC, KPP, ratownictwo techniczne, podstawowe kursy nurkowe i jedna licencjonowana pielęgniarka

ACTIVITY

Taktyka czarna, zielona i czerwona. Treningi skupiają się na jednym zagadnieniu z danej taktyki lub są mieszanka wszystkiego.

IMG_0711

LOCATION

Sekcja działa w Poznaniu i jego okolicach. Stałymi obiektami treningowymi są Zlotniki oraz lasu w okolicach Lubonia.

UNIFORMS

Używamy mundurów w kamuflażu multicam/camogrom/MTP. W okresie jesienno zimowym pojawiają się kurtki Helikon Gunfighter w kolorze Coyoty Brown oraz oliwkowe kurtki z tri laminatu.

_7007013

TIME

Sekcja działa od kwietnia tego roku lecz cześć z nas była związana z SGO jeszcze w poprzedniej sekcji. Trenujemy minimum raz w miesiącu. Do tego dochodzą wspólne treningi strzeleckie.

EQUIPMENT

W taktyce czarnej wszyscy używamy kamizelek PSPB2 lub PSPB w olive firmy Miwo Praszka na których przenosimy do 4 magazynków do broni długiej, pokrowiec z opaska uciskowa nożyczki i pokrowiec z radiem. Zunifikowany jest również pas z podkładem TPPO tej samej firmy na której znajduje się ładownica z opaska uciskowa, kabura z atrapa pistoletu Glock 17, ładownica na nóż/multitool, IPMed, torba zrzutowa, dwie ładownice na magazynki do broni głównej, dwie ładownice na magazynki do broni krótkiej. Całość kończy hełm typu fast, aktywna ochrona słuchu, okulary balistyczne, laryngofon. W przypadku taktyki zielonej cały sprzęt przenoszony jest na pasoszelkach i 75 l plecaku.

IMG_2055

Właśnie nauczyliśmy się wspólnie formatu meldunku SALUTE. Chcesz nauczyć się więcej? My również. Dołącz do nas!

fafsafafs