Panie w SGO

SGO + copy

Masz charakter* i żeńskie geny? Podejmij z nami wyzwanie!

 

…bo dziewczyny w SGO lekko nie mają. Nasza, dotychczas złożona tylko z marsjańskich pierwiastków grupa, postanowiła przełamać tabu i zaprosić do współpracy przedstawicielki drugiej planety od słońca. Na jakich zasadach? Takich samych jak pozostali, bo taryfy ulgowej nie ma.

SGO to grupa o charakterze interdyscyplinarnym: ćwiczymy sporty walki, strzelectwo, alpinistykę, taktykę specjalną, tyramy się fizycznie i z sukcesami startujemy na zawodach ekstremalnych (zwycięstwa na Biegu Morskiego Komandosa, GF Point, Men Expert Survival Race, Hunt Run, GROM Challange, Katorżnik). Realizujemy dziesiątki szkoleń specjalistycznych rocznie, w zakresie strzelectwa, CQB, ratownictwa pola walki, technik interwencyjnych i szydełkowania. Gwarantujemy przy tym przyjazną atmosferę pocenia i męczenia – wysokich lotów humor i wszechobecny autosarkazm. Jak wygląda nabór możecie sprawdzić na www.formacjasgo.pl/nabor/ Zapewniamy pełna anonimowość, nie wymagamy makijażu bo cenzurujemy zdjęcia, możesz też zmienić swoje prawdziwe imię np na Kunegunda, Hipolita lub Ramona.

A co mówią same dziewczyny?

Jako prawdziwa kobieta uwielbiam biżuterię. Jako kobieta XXI wieku uwielbiam wyzwania. Dlatego poszukuje, żeby spełniać te potrzeby. W związku z tym zapisuje się na Bieg Morski Komandosa. Całkiem przypadkiem ktoś podsyła mi link na nabór SGO. Pomyślałam, że może być ekscytujące poznać i trenować z ludźmi dla których każdy trening jest „biegiem komandosa”. Spełniło się. SGO jest dla mnie dużym wyzwaniem. Jest też diamentem bez skaz. Skaz: mody , trendu, markowych ubrań i lansu. Jest prawdziwą pasją. 

Ramona, rekrutka SGO Gdańsk. Triathlonistka, uczestniczka biegów ekstremalnych.

 

11703016_937254353008566_4746367430869561121_n

Zgłosiłam się do SGO ponieważ lubię rywalizować z facetami, realizować swoje pasje, uczyć się ciekawych i praktycznych umiejętności. Poza tym mam słabość d brunetów i do munduru;) 

Magda, rekrutka SGO Gdańsk. Instruktor sportu i rekreacji (specjalizacja fitness, crossfit). Uczestniczka Selekcji (315 pkt), zwyciężczyni zawodów Hunt Run kategorii TEAM, półfinalista mistrzostw Europy Cross core.

 

11874202_1041234059255189_1433664609_n

SGO to naprawdę wysoki poziom, ciężka praca i walka ze słabościami. Kobieta w świecie mężczyzn musi być samodzielna i dwa razy więcej z siebie dać, by zostać docenioną. (wcale że bo nie – przyp. redakcji) To prawdziwe wyzwanie, którego nie bałam się podjąć.

 Modliszka, rekrutka SGO Śląsk. Uczestniczka aktywności MilSim, szkoleń z zakresu taktyki, ratownictwa i strzelectwa. Pierwsza Pani po certyfikowanym szkoleniu Defendu.

 

SGO kształtowanie i kuźnia charakterów…Dla kobiety to wyzwanie! Ja nic nie muszę sobie udowodnić po prostu robię to co lubię i jak potrafię najlepiej…nie czynnie z zadań konkurencji – dla mnie nie ma znaczenia, czy przy moim boku stoi kolega czy koleżanka z drużyny, działamy jak partnerzy i idziemy w jednej linii. SGO to wspaniali ludzie, których łączy pasja i zaangażowanie…tu nie ma taryfy ulgowej! 

Grażyna, rekrutka SGO Gdańsk. Instruktorka strzelectwa i technik interwencyjnych, uczestniczka seminariów z zakresu walki wręcz, MMA, Katorżnika i jedyna zawodniczka na zawodach Wieloboju SGO.

 

 

Co Ci to da?

No w sumie nic…

* niekoniecznie chodzi o jędzowaty charakter.

 

Informujemy, że nie świadczymy usług matrymonialnych. Wypowiadajace się w tekście kobiety nie zostały przymuszone do zajęcia swojego stanowiska, nie otrzymały żadnych gratyfikacji i nie składały zeznań pod fizycznym przymusem. 

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl