SGO SEC – formowanie oddziału w Warszawie

Rozpoczynamy zapowiadany niedawno projekt powołania kolejnego oddziału SGO. Terenem działania nowej jednostki będzie WARSZAWA oraz pobliskie okolice. SGO SEC wniesie też nowe i ciekawe rozwiązanie, odbiegające od dotychczasowych standardów stosowanych w Bielsku, Gdańsku i Goleniowie.

SEC wzorować będzie się na aktywności PMC (Private Military Contractors), skupione głównie na ochronie i konwojowaniu, z nieodłącznymi elementami taktyk czarnej i czerwonej.
Ponadto członkowie grupy doskonalić będą działania na broni krótkiej, rozwój kondycyjny, walkę w zwarciu oraz poruszanie w konwoju pojazdami.

Standardem wyposażenia będzie cywilny ubiór w tonacji oliwkowo-piaskowej: t-shirty, polary, chest riggi i baseball-ówki. Uzbrojenie stanowić będą głównie AR15 i AK, bróń krótka wg własnego wyboru.
Z racji nieregularnego charakteru działań PMC, dopuszczalne będzie członkostwo w innych formacjach/grupach, związanych tematycznie z aktywnością SEC (np grupy rekonstrukcyjne). Podobnie jak w pozostałych grupach SGO, część zaawansowanego zespołu będą tworzyć osoby ze służb mundurowych.
Osoba odpowiedzialna za tworzenie warszawskiego oddziału od lat związana jest z działalnością rekonstrukcyjną pododdziałów antyterrorystycznych oraz zagadnieniami związanymi z ochroną osobistą.

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą lub wstąpieniem do SGO SEC prosimy o kontakt mailowy:
sec@formacjasgo.pl

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl