SGO wspiera fundację „Talent Promocja Sport”

Zaangażowanie SGO WOT w organizację V Gali Boksu i MMA w Stepnicy odbiło się dużym echem wśród uczestników imprezy co poskutkowało propozycją stałej współpracy z fundacją zajmującą się promowaniem sportu wśród młodzieży. Połączenie czynnej służby wojskowej, pasji do jednostek specjalnych i umiejętności w zakresie sztuk walki wywarły również wrażenie na pomagającym fundacji Dariuszu Michalczewskim.

 

Kilka słów o samej fundacji:
Fundacja Talent Promocja Sport powstała w Stargardzie Szczecińskim 13 maja 2008  z inicjatywy Fundatora Tomasza Michalskiego. Fundacja pomaga utalentowanym dzieciom i młodzieży którzy rozwijają swoje pasje w sporcie, sztuce, tańcu, muzyce. Fundujemy dla nich stypendium „Diamentowy Talent” zapewniając tym samym pomoc finansową oraz wsparcie szkoleniowe, aby mogli dalej rozwijać swoje talenty. W  latach 2011 / 2012  daliśmy 15 stypendystów. Zdajemy sobie sprawę, że wokół nas jest mnóstwo osób, pełnych pasji i ogromnego zaangażowania w rozwijanie swoich możliwości.  Jesteśmy po to, żeby im to chociaż trochę ułatwić. Chcemy w porę dostrzec talenty drzemiące w młodzieży zamieszkującej nie tylko duże ośrodki. W małych miastach, miasteczkach i wsiach mieszka wspaniała i utalentowana młodzież. Trzeba wspierać takich ludzi i im pomagać. Wszystkie działania Fundacji nastawione są na pomoc naszym podopiecznym.

Żołnierze 3 Batalionu Logistycznego z racji zaaprobowanej przez swojego dowódce działalności w ramach pasjonackiej  formacji SGO, dysponują możliwością wykorzystywania sprzętu jednostki w ramach promocji Wojska Polskiego i Specjalnych Grup Operacyjnych na różnego rodzaju akcjach.

 

Zapraszamy do odwiedzenia witryny fundacji:

http://www.fundacja.stargard.pl/

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl