SGO wspiera TREC Special Forces

Specjalne Grupy Operacyjne zaproszone zostały przez TREC NUTRITION, wiodącego producenta odżywek dla sportowców oraz suplementów diety do projektu TREC Special Forces.

Misja TREC Special Forces brzmi: „Chcemy oddać hołd i zaangażować się społecznie w ramach poczucia odpowiedzialności i chęć odwdzięczenia się za służbę. Chcemy wspierać obecnych i byłych żołnierzy Wojska Polskiego oraz ich rodziny. Dlatego też powstała inicjatywa wsparcia fundacji dbających o weteranów oraz rodzin poległych w trakcie pełnienia służby w mundurze, które otrzymają od nas część zysku ze sprzedaży produktów serii TREC Special Forces.”

Beneficjentem projektu jest wspierana przez nas Fundacja Sprzymierzeni z GROM. Patron naszego wyzwania 100 km na 100-lecie odzyskania niepodległości.

Wśród osób zaangażowanych w tą inicjatywę jest również Zachar, były oficer JW AGAT, organizator Maraton Selekcja.

SGO jest jedynym pasjonackim partnerem TREC Special Forces. Poza podpisywaniem się myślą, mową i uczynkiem w ten projekt, zobaczycie nas na wszystkich zawodach ekstremalnych współorganizowanych przez specjalsów gdzie będziemy promować naszą współpracę z TSF.

Sprawdźcie też koniecznie do czego nawiązują nazwy produktów serii TSF.

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl