Współpraca SGO Gdańsk z CTP „Cichy Fight & Tactics” Group Consulting

Grupa SGO Gdańsk nawiązała współpracę z firmą COUNTERTERRORISM TRAINING POLAND „Cichy Fight & Tactics” Group Consulting. prowadzoną przez znakomitego eksperta w zakresie antyterroryzmu: Grzegorza „Cichego” Mikołajczyka (m.in. odznaczonego „Krzyżem Zasługi za Dzielność” przez Prezydenta RP). Obecnie „Cichy” jest jednym z głównych Konsultantów ds. bezpieczeństwa na EURO 2012.

Image

„Cichy Fight & Tactics” Group Consulting realizuje głównie szkolenia dla funkcjonariuszu MSWiA, MON ale odbiorcami oferty są również osoby cywilne.

W ofercie szkoleniowej CTP „Cichy Fight & Tactics” znajdują się:

Szkolenia strzeleckie
Image

Szkolenia taktyczne (czarna taktyka)
Image

Szkolenia taktyczne (Czerwona taktyka)
Image

Walka wręcz w systemie Street Boxing
Image

Szkolenia specjalne
Image

i inne

Możliwość Współpracy z tak wybitnym specjalistą jest dla naszej grupy ogromnym wyróżnieniem. Poprzeczka jest teraz wysoko postawiona i jest jeszcze wiele do zrobienia. Ważne jednak, że wiemy z kim i w którym kierunku chcemy iść.” – Ramirez, SGO Gdańsk.

Ze swojej strony pozostaje nam podziękować chłopakom z SGO Gdańsk za profesjonalne podejście do zagadnienia i życzyć dalszych udanych działań na drodze do samodoskonalenia. Bardzo potrzebne są działania promujące potrzebę poprawy bezpieczeństwa w naszym kraju poprzez kształtowanie prawidłowych postaw oraz świadomości w społeczeństwie. Z innej strony grupa SGO Gdańsk jest przykładem ludzi, których hobby przeradza się w coś więcej niż tylko zabawę. Najlepszym przykładem na to jest akceptacja ich działań jak i pełna współpraca z organizacjami rządowymi (mundurowymi i garniturowymi 😉 Taki model spędzania wolnego czasu w 100% POPIERAMY – Tomek, manager CTP „Cichy Fight & Tactics” Group Consulting.

Pomimo dużej odległości mamy nadzieje, że nie raz będziemy mieli okazję skorzystać z profesjonalnych szkoleń firmy CTP „Cichy Fight & Tactics” Group Consulting.

http://cichyf-t.org/images/nagwek.jpg

Źródło zdjęć:
http://cichyf-t.org/

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl