Współpraca SGO Gdańsk i Kolibki Adventure Park Gdynia

Do grona partnerów współpracujących z SGO Gdańsk dołączył największy w Polsce park przygód: Kolibki Adventure Park. Będzie się działo…

Kolibki Adventure Park to niezwykłe miejsce dla nieprzeciętnych ludzi. Stworzone przez pasjonatów mocnych wrażeń, ludzi kochających wypoczynek i sporty na wolnym powietrzu. Nie bojących się ciekawych nowych wyzwań i przygód.
Na dawnym torze motocrossowym wśród pięknego lasu z widokiem na Zatokę Gdańską zostały przygotowane niezliczone atrakcje.
Dla każdego coś ciekawego

Inicjatywa współpracy powstała przed organizacją Military Days 2011 oraz II Biegu Morskiego Komandosa do których wsparcia zaproszone zostało SGO Gdańsk w zakresie szeroko rozumianej aktywności paramilitarnej.

 

Podczas Military Days zapewniliśmy dla Kolibki Advanture Park wraz z naszymi partnerami tematyczne stoiska (punkt graniczny, szkoła survivalowa, obóz zwiadowców, Centrum Antyterrorystyczne), strzelnice ASG, specjalny tor przeszkód z elementami strzeleckimi oraz pokazy realizacyjne i sztuk walki.

Image

Współpraca z Kolibki Advanture Park pozwoliła nam również na wspólne działanie z Morską Jednostką Działań Specjalnych Formoza, która współorganizowała II Bieg Morskiego Komandosa. Wspieraliśmy również akcje charytatywne organizowane na terenie parku.
Pojawiły się też osoby reprezentujące SGO Gdańsk, które związały swoją drogę zawodową jako instruktorzy w Kolibki Advanture Park – można więc powiedzieć, że zainstalowaliśmy się na Kolibkach już na stałe;)

W najbliższym czasie do oferty Kolibek dołączyć może kilka nowych atrakcji, które planujemy firmować…;)

Image

Oficjalna witryna Kolibki Advanture Park:
http://www.adventurepark.pl/

Facebook:
http://www.facebook.com/Kolibki.Adventure.Park.Gdynia

Copyright © 2010 - 2021 Formacja SGO | Wykonanie: tabodesign.com | Kontakt: kontakt@formacjasgo.pl