WYPOSAŻENIE

_DSC0813

Możesz nosisz ulubione skarpetki i dowolny rodzaj bielizny bo nie zajmujemy się rekonstrukcją żadnej jednostki ani formacji. Sprzęt dobieramy wg własnych potrzeb, aktualnych zadań i pojawiających się okazji.

 

Nasz sprzęt można podzielić na 4 główne kategorie:

 

UZBROJENIE

ASG? I tak i nie. Replik używamy do treningów force on force, manuala i przygotowania do działania z bronią ostrą. Konstrukcja zbliżona do oryginału, niska cena nabycia i brak restrykcji w użytkowaniu to argumenty z którymi nie da się handlować. Od naszych ludzi nie wymagamy pozwolenia na broń ale wychodzi na to, że większość i tak do niego zmierza. Z tego powodu współpracujemy z klubem strzeleckim na Modułowej Strzelnicy Taktycznej, gdzie każdy z SGO jest mile widzianym członkiem lub prezesem (jeśli wiesz o co chodzi).

 

 

 

 

WYPOSAŻENIE

Możliwe, że wystarczyłaby zbrojownia Batmana ale realizujemy inne zadania. Użytkowanie sprzętu taktycznego wynika z profilu grupy. Na standardowym wyposażeniu są kaski ochronne, google balistyczne, kamizelki Plate Carrier, pasy strzeleckie, kabur, modne, markowe buty i inne. Każdy oddział ma pewną autonomię w doborze konfiguracji, która wynika z jego specjalizacji. Część wyposażenia przygotowujemy też sami (rękoma SGO Warszawa). Za mało informacji? Przejdź do strony wybranego oddziału i zapoznaj się z opisem „Equipment”.

 

 

 

 

UMUNDUROWANIE

Akceptujemy umundurowanie o każdym kamuflażu, jeżeli jest to kamuflaż wzoru Multicam/MTP/Camogrom. Jest to podstawowy wzór treningowy, natomiast w zależności od zadan i warunków działania jest on modyfikowany o jednobarwne elementy. Lata doświadczeń skłaniają nas do linii Patrol Helikon-Tex (w linku nie ma ukrytej kampanii, polecenie ma charakter empiryczny). Za mało informacji? Przejdź do strony wybranego oddziału i zapoznaj się z opisem “Uniforms”.

 

 

 

 

WYPOSAŻENIE SPECJALNE

Fajerwerki, klucze uniwersalne (tarany, huligany), tarcze balistyczne, grube liny, drabinki, drony, masażery, GPS-y, małe AGD i myśli polskiej motoryzacji. Wszystko to, a nawet więcej znajduje się w naszym grupowym arsenale i czeka tylko na właściwy moment żeby wyjść z szafy.

 

fafsafafs